A może na ryby ? 18.06.2011

Zapowiedzi imprez, spotkań .
Proszę pisać o danej imprezie w jednym poście odpowiadając na niego.
Dziękuje
Awatar użytkownika
Renault4
Posty: 108
Rejestracja: marca 18, 2011, 9:25 am
Kontakt:

A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Renault4 » kwietnia 6, 2011, 7:17 pm

W związku z licznym naciskami na moja skromną osobę, oświadczam że organizuje imprezę na stawach w Dolinie Będkowskiej
Wstępnie data 18.06.2011 - jeśli z czymś koliduje ( inna impreza) proszę dać znać
Impreza jednodniowa od świtu do zmierzchu ( a może i ... :) )
ze względu na prośbe Pana Bartłomieja prosimy o przybycie naszymi zabytkowymi, kultowymi autkami :)

Wstępny plan imprezy:
godziny pi razy drzwi :)
9:00 - zbiórka ( albo od razu na stawach albo w umówionym miejscu i przejazd kolumną )
10:00 przywitanie gości, śniadanko omówienie spraw organizacyjnych wydanie bloczków na posiłki :)
11:00 startujemy z zawodami :) ( tu ilość jak i rodzaj może się zmienić )
a) co mi zrobisz jak mnie złapiesz? czyli łapanie rybki na czas i na obiad :) kto nie złapie i tak dostanie obiadek :)
b) zawody w powożeniu łodzią po odmętach wód śródlądowych, polowanie na wieloryba :)
c.d.n
13:00 obiad :) zupka rybna i pstrąg z frytami i wodorostami, napój, ( rybny :) )kawka, herbatka
14:30 zwiedzanie wylęgarni pstrąga
15:00 c.d konkursów
c) jaka to ryba ? QUIZ, TEST :)
d) kij rybie w oko :)
e) ryba w sieci :)
17:00 ognisko z kiełbaską,kawka, herbatka, w trakcie rozdanie pucharów i podsumowanie wyników konkursów
17:45 miła zabawa
Parking na terenie
Dostępne na miejscu zimne lane piwko :)
To tak na dzień dzisiejszy było by tyle, myślę że można fajnie spędzić sobotę na zabawie z przyjaciółmi
wpisowe za imprezę jak na dzień dzisiejszy nieznane ;) ale myślę że w granicach 50-60zł od osoby
Polecam strony:
http://naszaryba.pl/
http://www.citysquare.pl/show,8599,Gosp ... czarz.html

Liczę na uwagi w powyższym temacie

Marcin ;)


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak obiecałem podaje co następuje :)

Palan imprezy pozostaje prawie bez zmian, i ma charakter rodzinno piknikowy z elementami rywalizacji i dobrej zabawy na łonie natury :)

Na śniadanie przewidziano szwedzko-polski stół ( wędliny itp mięska z pod nadzoru :) )
nie zabraknie też smalczyku, ogóreczków ( KRAJOWYCH ), chlebka, do tego kawa, herbatka i woda
W zależności od pogody stół bedzie cały czas uzupełniany :)

Obiad zupk rybna z kociołka oraz rybka w zestawie z frytkami i surówki, kawka, herbatka, woda i coś na słodko :)

Wieczorkiem ognisko i grill ( grillował będzie Wielbłąd :) )

Kupony na posiłki będą rozdawane w trakcie rejestracji uczestników

Jak komuś będzie mało to będzie istniała możliwośc dokupienia czegoś na ząb Ja osobiście polecam pierogi z nadzieniem pstrągowym i ryby w zalewie octowej, a i odnośnie PIWA 5 zł 0,5l dla spragnionych :)

W międzyczasie zabawy i konkursy dla starszych i dla dzieci !!!
Jeśli chodzi o osoby dorosłe to ja poprowadze, a dla dzieciaków załatwiłem miłą i sympatyczną Panią :)
( pod pojęciem DZIECKO rozumiemy osobę przed ukończeniem 18 roku życia)
dla tego jeśli to możliwe proszę podac orientacyjną liczbę dzieci które będą na pikniku :)

Parking z dozorem zapewniony, i jest wielka prośba ze strony Bartka o przyjazd starymi autkami !!!
Zwiedzanie wylęgarnii pstrąga
Między innymi próbami zabawowymi planujemy jedną na stawie w łódce więc prosze o zabranie dodatkowych ubrań na wszelki wypadek :) :) :)

no i najważniejsze udało mi się zmieścic w zakładanej kwocie 60zł od dorosłego, dzieci do 4 lat wstęp wolny, dzieci powyżej 4 lat 30 zł, nie wiem czy to mało czy dużo ale wydaje mi się że do przyjęcia tym bardziej że jest tylko dwóch biednych sponsorów :(

Jeśli ktoś z was będzie chciał powędkowac ma wolny wstęp na łowisko tak że proszę zabrac wędki
Jeśli ktoś będzie miał ochote pospacerowac po dolinie to nie ma problemu
odnośnie dojazdu zamieszczam mapke, ale jak chcecie to można umówic się w jednym miejscu i Beatka Was poprowadzi do doliny ?

Dla samodzielnych :)
1.W Zabierzowie ( jadąc od strony Krakowa) na wysokości kościoła na światłach skręcamy w prawo.
2. Jedziemy za główną drogą i pod wiaduktem tak jak by nawracamy w lewo ( cały czas za główną)
3. Droga dochodzi do skrzyżowania (możliwośc skrętu tylko w lewo lub prawo) skręcamy w lewo i cały czas prosto.
4. w miejscu zaznaczonym strzałką na planie skręcamy w prawo, charakterystyczne miejsce przed kapliczką w prawo, na głównej jest drogowskaz na stawy i na doline będkowską
5. cały czas prosto wąska drogą asfaltową, jedziemy przez mały mostek i na rozjeździe z kapliczką w lewo na stawy (100 metrów drogą szutrowa) aż do celu :) wjazd do bramy przez mostek.
dla zainteresowanych tel. 508-312-365 do Marcina :) z tym że w dolinie nie wszędzie jest zasięg

OBY POGODA DOPISAŁA ALE JEST I PLAN AWARYJNY :twisted:
Załączniki
PLAN DOJAZDU.JPG
Ostatnio zmieniony czerwca 9, 2011, 11:03 pm przez Renault4, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika
Art.B
Posty: 724
Rejestracja: marca 14, 2011, 11:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Art.B » kwietnia 6, 2011, 8:29 pm

no nareszcie ;) :lol:
co prawda w Nowej Hucie jest zlot aut PRL-u , ale wybieram ryby z nieludzkim :lol: :lol:
a kto nas odwiezie ..... :lol: :?:

Awatar użytkownika
bzf
Posty: 370
Rejestracja: marca 16, 2011, 9:04 pm
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: bzf » kwietnia 6, 2011, 8:33 pm

będziemy łowić na wędkę, sieci czy kłusować? czy już mam kopać robaki?

Awatar użytkownika
Renault4
Posty: 108
Rejestracja: marca 18, 2011, 9:25 am
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Renault4 » kwietnia 6, 2011, 9:12 pm

Organizator czyli moja skromna osoba zapewni "sprzęt" do połowu ryb z rodziny Salmonidae :) oraz do prób zabawowych włącznie z kutrem, kapokami, sieciami połowowymi, kijami a zwłaszcza z kijem samobijem :)
Transport w te i we w te :) lub jak kto woli, we własnym zakresie :) no a że rybka lubi pływac.......
Załączniki
car_with_fish.jpg
car_with_fish.jpg (10.79 KiB) Przejrzano 10162 razy

Awatar użytkownika
Art.B
Posty: 724
Rejestracja: marca 14, 2011, 11:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Art.B » kwietnia 6, 2011, 9:40 pm

w Nawarze z tyłu jest miejsce leżące ... :lol: :lol: :lol: zamawiam ;)

Awatar użytkownika
Batman
Posty: 537
Rejestracja: marca 13, 2011, 7:42 pm
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Batman » kwietnia 6, 2011, 9:41 pm

Jeżeli ma być psrąg z grila,to muszę przyjechać Packardem bo ma podobnego grila.

Awatar użytkownika
Art.B
Posty: 724
Rejestracja: marca 14, 2011, 11:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Art.B » kwietnia 6, 2011, 9:46 pm

tylko musisz jeszcze złapać takiego pstrąga... :roll:

Awatar użytkownika
Batman
Posty: 537
Rejestracja: marca 13, 2011, 7:42 pm
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: Batman » kwietnia 6, 2011, 9:50 pm

Liczę na naszego Weteryniaża,bo to sobota,więc jak przyjadę to na gotowe.

Awatar użytkownika
milan
Posty: 67
Rejestracja: marca 14, 2011, 9:55 pm
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: milan » kwietnia 6, 2011, 9:54 pm

No,no. Pomysł z tymi rybami, całkiem ,całkiem ale kto mi założy robaka,bo ja jeśli o to chodzi to tylko robaka zalewam. Oj dobrze mieć kierowcę.

Awatar użytkownika
bzf
Posty: 370
Rejestracja: marca 16, 2011, 9:04 pm
Kontakt:

Re: A może na ryby ? 18.06.2011

Post autor: bzf » kwietnia 6, 2011, 9:57 pm

to ja zamawiam złotą!!! :D :D

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości