Nie ! dla Otomoto

czyli kto z kim i czym i jeszcze dlaczego :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wilkiu
Posty: 106
Rejestracja: stycznia 1, 2012, 1:42 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Nie ! dla Otomoto

Post autor: wilkiu » maja 31, 2015, 1:00 pm

Jestem delikatnie mówiąc zbulwersowana działaniem otosroto. Jak można podnieść dziesięciokrotnie cenę za emisję ogłoszeń w serwisie już od 4 czerwca ?! Jest to posunięcie tak skandaliczne, że należy niezwłocznie coś zrobić żeby im się to odbiło mocną czkawką . Jak można poinformować klienta tylko tydzień przed zmianą cennika !!! ???

Tu jest list jednego z dealerów do tych , nie mam słów jak ich nazwać , złodziei :

otomoto. Jeżeli każdy Polak jeżdżący samochodem, reklamował by na swoim aucie koncern paliwowy przez wiele lat, tankował by paliwo na stacjach tego koncernu czym wyniósł by ten koncern na pioniera sprzedaży paliw na rynku Polskim, po czym ten koncern podniósł by ceny paliw o 1000% własnie dla tych klientów, to było by to uczciwe?? Pracownicy otomoto tankowali by na tych stacjach czy pojechali by na mniej znane, tańsze stacje?? W obecnej chwili klient prywatny,jednorazowy ma niższe ceny dodania ogłoszenia na otomoto + OLX od wieloletniego współpracownika czyli klienta biznesowego. To jest uczciwe??? To jest pokazanie szacunku?? Podniesienie cen o kilkaset procent ludziom, dzięki którym staliście się ważnym podmiotem w Polskim życiu motoryzacyjnym?? No pytam Was!! To jest uczciwe?? Jak to nazwać?? Bez nas nie było by Was. Nas jest tysiące - wy jesteście jedni. My damy szansę rozwoju innym portalom bo Wy nam ją zabraliście. Bez nas nie ma Was. My bez Was damy radę - Miłego dnia

I o to chodzi ażeby oni to odczuli ! nasz ogólny protest na takie monopolistyczne działania i traktowanie swoich , można powiedzieć żywicieli tak lekceważąco !!

A tu jest dowód jak traktują klienta - akurat w tym wypadku mnie , który był podkreślam BYŁ - bo już nie będę , ponad dziesięć lat ich żywicielem. Pierwsza moja Faktura 237/02/OT/2006 z lutego 2006 była na kwotę 61 PLN brutto natomiast ostatnia 9762/04/OT/2015 jest z kwietnia 2015 na kwotę 246 PLN . Proszę zauważyć , że w lutym 2006 roku wystawili dla mnie fakturę numer 237 natomiast ostatnia jest z numerem 9762 i co ? kto budował ten ich sukces ? a teraz się na nas wypieli . Trzeba coś z tym koniecznie zrobić ! Na chwilę obecną jest akcja aby zamieszczać ogłoszenia na gratka.pl i tam planuje przenieść swoje konto dealera a na razie pozostaje tylko nasza strona http://www.loboss.pl

Zachęcam też do polubienia strony :

https://www.facebook.com/nieotomoto?fref=ts
Ktoś kiedyś powiedział, że.... dawniej auta naprawdę budowano z blachy i stali, drewno było dodatkiem a plastiku używano do wysadzania mostów....

modusstu
Posty: 5
Rejestracja: grudnia 30, 2016, 12:28 pm
Kontakt:

Re: Nie ! dla Otomoto

Post autor: modusstu » grudnia 30, 2016, 12:32 pm

Chyba trochę przesadzasz, teraz to funkcjonuje całkiem w porządku. Może coś zdziałałeś? :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości